Eğitim

Eğitim

Kadın Üreticilerin Ekolojik ve Sosyal Açıdan Adil Dönüşümünü Destekleme Projesi Eğitimleri

Türetim Ekonomisi Derneği olarak Fransa’nın Ankara Büyükelçiliği desteği ile yürüttüğümüz Kadın Üreticilerin Ekolojik ve Sosyal Açıdan Adil Dönüşümünü Destekleme Projesi kapsamında bir eğitim serisi gerçekleştirdik. 30 kadın üretici ile çevrimiçi ortamda bir araya gelerek uzmanların katılımı ile uzun soluklu bir eğitim serisini geride bıraktık.

Girişimcilik ve markalaşma çerçevesinde adil dönüşümü destekleyen çeşitli konu başlıklarından oluşan bu öğrenme materyallerini herkesin faydalanabileceği video içerikler haline dönüştürdük. Bu eğitim videolarının amacı, henüz üretime başlamış veya üretime başlayacak olan kişilere ekolojik ve sosyal açıdan adil üretim süreçlerini doğrudan aktarmaktır.

Ekolojik ve sosyal açıdan adil üretime dair aktarımların gerçekleştirildiği 11 hafta süren eğitim serisinin konu başlıkları sırasıyla şu şekildedir:

Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak veya Türetim Ekonomisi Derneği hakkında daha fazla içeriğe erişmek isterseniz info@turetimekomomisi.org e-posta adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel kalabilirsiniz 👇

https://www.instagram.com/turetimekonomisidernegi/
https://turetimekonomisi.org/
https://www.facebook.com/TuretimED/
https://twitter.com/TuretimED
https://www.linkedin.com/company/turetim-ekonomisi-dernegi