KAD.İM Sohbetler-4 / Gözde Şekercioğlu ile Ortak Amaç İçin Dayanışma

İklim ve biyoçeşitlilik krizi karşısında üreten ve alternatif çözümler yaratan kadınları ve kadın topluluklarını desteklemek adına oluşturduğumuz KAD.İM Sohbetler Serisine devam ediyoruz!

Serinin dördüncü sohbetinde; “Ortak Amaç için Dayanışma” üzerine konuşmak üzere Önemsiyoruz Sosyal Girişimi’nin kurucusu Gözde Şekercioğlu’nu ağırlıyor olacağız. 30 Ocak Cumartesi günü 19:00-21:00 arası gerçekleşecek olan sohbette; katılımcı karar alma, birbirinden öğrenme ve verimli ilerleme nasıl mümkün olduğu; bir topluluğu bir araya getiren değerler üzerine konuşacağız.

Üreten, topluluk olmaya niyeti olan ya da tek başına üretmek adına girişimde bulunan ve merak eden herkese açıktır. Sohbete kayıt olmak için profilimizdeki bağlantıdan kayıt formunu 30 Ocak Cumartesi günü saat 16:00’ya kadar doldurabilirsiniz.

Sohbetler ücretsizdir, kontenjanımız sınırlı olduğu için katılım için kayıt yaptırmanız gereklidir. Kayıt formuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Kayıt formunu dolduran katılımcılara, etkinlik öncesinde söyleşinin gerçekleşeceği bağlantı e-posta yoluyla iletilecektir.

Kayıt Formu